KİŞİSEL BLOG

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

 

Satış için en önemli koşullardan biri fotoğraf… Çünkü fotoğraflar sizin ne sattığınızı gösteren tek belgeniz oluyor. Sonrasında fiyat, teslimat süresi vs geliyor ama önceliğimiz dikkat çekici ve doğru fotoğraflar olmalı, ürünü doğru yansıtmayan fotoğraf ürününüz ne kadar kaliteli olursa olsun işinize yaramaz. Telefonla fotoğraf çekiminin püf noktalarını paylaşıyorum sizinle…

 

Öğrenimini yurt dışında görmüş ve uzun yılları yurt dışında çalışmış biri olarak bu araştırma dikkatimi çekti. Türkiye’den her yıl 55 bini aşkın öğrenci eğitim için yurt dışına gidiyormuş. Benim de tercihim olan İngiltere de en çok tercih edilen ülkelerden biriymiş… Teknoloji, sistem benim sektörümle pek alakalı olmasa da yurt dışı eğitim tecrübemle ilgili olduğu için bu araştırmayı sizlerle paylaşmak istedim.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Trendyol’da mağaza açma ile ilgili yazdığım yazıdan sonra çok kişiden destek talebi gelmişti. E ticarete ne kadar önem verdiğinizi biliyorum bu yüzden alışverişte haziran ayı trendlerini sizlerle paylaşmak istedim. Yaz aylarında satışlarda zorlandığınızı biliyorum, elimden geldiğince satış konusunda sizlere destek olmaya çalışıyorum. 

Haziran ayı onlineda en çok ne satıldı?

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım
İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Her yaş için dijital adaptasyon eğitimleri düzenleniyor, teknolojiye ayak uydurmamız gerektiği bugünlerde mutlaka da alınması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Ama asıl dijital adaptasyonda zorlanan bazı yaşlar var. Hem konulara çok uzak olan ama bir yandan da çok içinde olmayı isteyen bazen şartlar gereği içerisine çekilen 65 yaş üstü büyüklerimiz... 

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

İnternet arama sonuçlarında kendiniz ile ilgili çıkan haber, fotoğraf, video, bilgi vb. gibi verilerin internet arama sonuçlarında yer almamasını isteme hakkınız olduğunu biliyor muydunuz?

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Bir marka oluşturmak için yıllarınızı veriyorsunuz, elinizdeki belki tüm sermayeyi koyuyorsunuz son kurşununuzla bir şeyler yapmak için büyük çabalar harcıyorsunuz. İnsanız hepimizin hataları olabilir bir hata yapıyorsunuz, belki bir çalışanınız hata yapıyor.  Peki sosyal medya boykotları markaları nasıl etkiliyor?

Türkiye, Metaverse için Kore’yle iş birliği