KİŞİSEL BLOG

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

 

Uzun yıllar otel sistem yönetimlerinde görev aldım, otel içindeki A’dan Z’ye birçok sorunla karşılaştım. Ama öyle bir noktaya parmak basılmış ki bunu sizlerle paylaşmadan edemedim. Yeni geliştirilen yazılımla artık otellerde havlular kaybolamayacak…

 

Geride bıraktığımız iki yılın en önemli yeniliklerinden biri olan uzaktan çalışma modeli, birçok şirketin çalışma şeklini değiştirdi. Artık şirketler çalışanlarını ofis ortamına geri çağırıyor peki psikolojik olarak çalışanlar bu yeni düzene alışabildi mi?

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Marka tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz farklı bir dil olan advertorial yazılar banner, billboard ya da reklam tasarımlarından daha etkili olabilir. Reklamlar günümüzde insanları çok etkilerken bazen de ters etkilere sebebiyet verebiliyor. Fakat advertorial olarak doğru ve abartıdan uzak, yalın yazılan tanıtım yazıları çok daha farklı etkilere yol açabilir. Peki advertorial nedir?

Advertorial nedir, nasıl yazılır?

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım
İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Her yaş için dijital adaptasyon eğitimleri düzenleniyor, teknolojiye ayak uydurmamız gerektiği bugünlerde mutlaka da alınması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Ama asıl dijital adaptasyonda zorlanan bazı yaşlar var.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

KOBİ’lerin e ticaret anlamında oldukça ileri seviyeye taşındığı su götürmez bir gerçek, e-ticaret için kullanın web sitelerinizi siber saldırılardan korumanız için 4 adımdan bahsedelim. Bildiğiniz gibi pandeminin gereklerinden dolayı e-ticaret artık orta ve küçük ölçekli işletmelerin de adım attığı bir sistem haline gelmek zorunda kaldı. 

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Siber suçluların kredi kartı bilgilerinizi nasıl kopyaladığını merak ediyor musunuz? Kredi kartı kopyalamalarıyla ilgili 5 önemli yöntemi sizler için paylaşıyorum.  Bu yöntemleri bilirseniz kredi kartınızı ve hesabınızı koruyabilirsiniz.

Dijital Adaptasyon Eğitimi