KİŞİSEL BLOG

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

 

Evinde küçük bir gamer ile yaşayanlar bilir oyunlar hem öğretici hem de çok tehlikeli olabiliyor. Doğru oyunları doğru yaş çocukların oynaması aslında gelişimlerine katkı sağlıyor, tabi süre kısıtlaması kuralı kesinlikle göz ardı edilmemeli... En popüler ve en yeni 10 popüler oyun listesini sizlerle paylaşıyorum

 

Uzaktan çalışma, esnek çalışma derken artık ofis ortamlarımız gün geçtikçe değişiyor. Starbuckslarda cafelerde ellerinde laptoplarıyla çalışanlara sık sık rastlıyorsunuzdur. Artık online toplantınız olduğunda, özel görüşmeleriniz için hazırlanmış kapsül ofis kabinleri var.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Sosyal medya yönetiminde hesap sektörüyle ilgili paylaşımların dışında mutlaka özel günlerin kutlanması, anılması gibi paylaşımlar da yapılması her zaman etiketlerin gündemi takip ettiği anlamına gelir bu yüzden mutlaka aylık olarak özel günleri bilmeli ve ilgili bir görselle paylaşım yapmalısınız. Sizler için ocak ayındaki sosyal medyada paylaşım yapıldığında dikkat çekecek gündem oluşturabilecek özel günleri aşağıdaki listemde görebilirsiniz.

Sosyal Medya’da ocak ayı özel günleri

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım
İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

İyi pr, kaliteli hizmet, doğru reklam kampanyalarıyla dünya çapında bir milyon adet akıllı monitör satışı yapmanın imkansız olmadığını gösteren marka Samsung. Markanın yaptığı 11 farklı Premium akıllı monitör serisinin dünyadaki toplam satış rakamı bir milyonu aşmış...

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Siber Kamp’a başvuru ve katılım tümüyle ücretsizdir. Başvuru ve ön değerlendirme süreçlerinde ve kampa seçilmeniz durumunda sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Son dönemin en popüler dijital evrenleri Blok zinciri, metaverse, NFT… Bu konular hakkında bilgi sahibi misiniz eğer online olarak para kazanmak istiyorsanız çağın gerekliliklerine de ayak uydurmalısınız. Bu konular hakkında hiçbir fikriniz yoksa hadi birlikte işin uzmanlarının görüşlerine bakalım.

Akıllı monitör serisi bir milyon sattı