KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

Uzaktan çalışma, esnek çalışma derken artık ofis ortamlarımız gün geçtikçe değişiyor. Starbuckslarda cafelerde ellerinde laptoplarıyla çalışanlara sık sık rastlıyorsunuzdur. Artık online toplantınız olduğunda, özel görüşmeleriniz için hazırlanmış kapsül ofis kabinleri var.

 

Platformun ilk ürünü, Poda Kapsül Ofis kabinleri şimdi alışveriş merkezlerinden kafelere, loungelardan otellere pek çok alanda teknoloji destekli donanımıyla kuruluyor. Kabinler, PODA APP ile kolayca rezerve ediliyor. Uygulama içindeki barkod ile kullanılan izole ve steril kabinler, bulunduğu yerden toplantılara, online görüşmelere katılma ihtiyacındaki yeni nesil çalışanların ihtiyaçlarını kolayca karşılayan teknolojik bir çözüm olarak öne çıkıyor.

 

 PODA APP ile Kullanımı Kolay

 

Geleceğin esnek, özgün ve dijital çalışma modeli olarak geliştirilen özgür çalışma kabini kapsül ofisler, halka açık yerlerde sessiz ve kimsenin sizi duyamayacağı şekilde çalışmanız için tasarlanmış, rahat, özgürce toplantı ve görüşmelerinizi yapabileceğiz 1.4 metrekarelik çalışma kabinlerinden oluşuyor. Çalışma masası, sandalye, elektrik ve güvenilir internet bağlantısı ile temiz, klimalı ve sessiz bir çalışma alanı sağlıyor. Kabin içindeki yüzeyler ve hava her kullanımdan sonra UV ışınları ile otomatik olarak dezenfekte ediliyor. Yeni nesil çalışanların esnek çalışma modelini destekleyen bu özgür çalışma kabinleri aplikasyon aracılığıyla 15 dakikadan 2 saate kadar toplantılar ve online görüşmeler için rezerve edilebiliyor. Kapsül ofisin kapısı, PODA APP uygulaması üzerinden QR Kod ile açılıyor ve uygulama, güvenilir internet bağlantısı için size Wi-Fi kodunu sağlıyor.

Kapsül ofiste çalışma deneyimi