KİŞİSEL BLOG

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

 

Devlet tarafından verilen depo ve lojistik desteğiyle birlikte artık herkesin gözü ihracatta, online olarak satışlarını arttırmak isteyenler için bilindik yöntemler dışında başarı getirecek dijital marketing yöntemlerini sıralıyorum…

 

Dünyanın en büyük 6. spot işlem borsası Gate.io, resmi Türkiye faaliyetlerine başladı. 190'dan fazla ülkede 10 milyon kullanıcıya hizmet veren Gate.io, en köklü kripto para borsalarından biri olarak biliniyor.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Yu-Gi-Oh koleksiyon kart oyunu dünya 25 milyardan fazla kart satışıyla dünyanın 1 numaralı koleksiyon kart oyunu.  Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla Yu-Gi-Oh! KOLEKSYİON KART OYUNU (TCG) için yayınlanan yeni booster set Legendary Duelists: Duels From the Deep'in Avrupa ve Okyanusya'da çıktığını duyurdu.

Bu oyunun kartları 25 milyardan fazla satıldı

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım
İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

2020’de uçan arabalar çıkacak diye konuşulurken, pandemide el yıkmayı öğrenirken bulduk kendimizi… Uçan arabalar tam randımanlı olarak kullanılmaya başlanmasa da son dönemin popüler hizmeti otonom yani sürücüsüz araçlar oldu. Hyundai, Seul’ün en işlek bölgesinde 4. Seviye otonom sürüşe başladı.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

İnternetin hayatımızda ne kadar büyük bir yer kapladığını farkındayız, çalışan çalışmayan çoluk çocuk herkesin elinde bir akıllı cihaz bulunuyor. Sürekli olarak online olduğumuzun kanıtı da yapılan araştırma sonucu ortaya çıkıyor. Araştırmalar günlük tam 6 saat 54 dakika internette vakit geçirdiğimizi gösteriyor.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Herkesin korkulu rüyası siber saldırıların son zamanlarda ne kadar arttığını sürekli konuşuyoruz. Yapılan bir araştırmaya göre 2022’nin ilk üç ayında kimlik avı saldırılarının toplam 1 milyonu geçtiği ortaya çıktı. Daha önce hesaplarını nasıl korumanız gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiler vermiştim, bu tavsiyelerimi uygulamanız siber saldırılardan korunmanızı sağlayacaktır.

Sürücüsüz araçlar artık en işlek caddelerde