KİŞİSEL BLOG

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

 

Gelecek dünyanın daha iyi tasarlanmasına destek olmak adına girişimci, yaratıcı, tasarım projelerine destek ödülü kapsamında toplam 100.000 Euro hibe veriliyor.

 

Akıllı telefon seçimleri araştırmasında insanların hangi telefonu neden tercih ettiğiyle ilgili gerçekler ortaya çıktı. Siz telefonlarda en çok hangi özellikleri kullanıyor ve telefon seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

İnternet satışları mevsimsel olarak farklılık gösteriyor, özel günlerde çok daha fazla satış olurken günlük rutinde biraz daha azalıyor. Yaz aylarında çok fazla özel gün bulunmuyor ama satışlarınızı arttırmanız için size bazı tavsiyelerim var

Yaz mevsiminde satış zordur ama bu tüyolarla kolaylaşır

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım
İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Kendinize bir internet sitesi kurmak istiyorsunuz, öncelikli olarak yapmanız gerekenlerden biri alan adı bulmak olmalıdır. Peki domain yani alan adı alırken nelere dikkat etmelisiniz? Kolay kurulum ya da çok kapsamlı bir siteye ihtiyacınız var ama aklınız karıştı çünkü aradığınız gibi bir isim bulamıyorsunuz.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Artan dolandırıcılıklara rağmen, online alışveriş yapmaya devam ediyoruz. Pandemiyle birlikte hayatımızda büyük yer kaplayan online alışverişlerle ilgili olarak gerçekleştirilen araştırmaya göre, tüketicilerin yarısından fazlasının dolandırıcılık kurbanı olduğu ya da kimlik hırsızlığı, kredi kartı hırsızlığı gibi büyük güvenlik endişesi yaşayan birini tanıdığı ortaya çıkıyor. Bu endişelere rağmen, çoğu tüketici çevrimiçi etkinliklerini önümüzdeki üç ay içinde artıracağını söylüyor.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Uçak seyahatlerinde yaşanan zorluklara dijital çözümleriniz varsa bu yarışma tam size göre, seyahatin farklı aşamalarında aşılması gereken zorluklara yönelik geliştirilecek çözümlerle daha iyi, daha verimli, daha stressiz, daha mutlu ve daha dijital bir yolculuk deneyimi yaşatmanın hedeflendiği yarışmada THY, Travel Hackathon katılımcılarına veri setleri sağlıyor. Yarışmayı kazananlar THY'den bilet kazanıyor. 

Alan adı (Domain) seçerken dikkat edilmesi gerekenler