KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

İnternet satışları mevsimsel olarak farklılık gösteriyor, özel günlerde çok daha fazla satış olurken günlük rutinde biraz daha azalıyor. Yaz aylarında çok fazla özel gün bulunmuyor ama satışlarınızı arttırmanız için size bazı tavsiyelerim var.

 

Özel günlerin olmadığı yaz aylarında insanlar kimseye hediye alamadığı için kendisine alıyor. Yaz ayları insanların kendilerini daha neşeli ve enerjik hissettiği dönemlerdir. Bu dönemlerde genel olarak ev, ofis gibi yaşam alanlarına küçük dokunuşlar yapmak isterler.

Bu dönemde çekeceğiniz ev düzenleme değişiklikleriyle ilgili kısa videolar çekebilirsiniz, ne satarsanız satın önemli olan ev, ofis, bahçe gibi yaşam alanlarındaki içinde ufak da olsa bir değişime bağlayabilirsiniz. Defter, kitap, yastık kılıfı hatta tencere de satıyor olsanız, o ürün ile ortamın havasının nasıl değiştirilebileceğini gösteren kısa şirin bir video veya özenli bir fotoğraf o ürünü ön plana çıkaracaktır.

 

Kombin videoları dikkat çekecektir

Güneşsiz depresif günlerin ardından gelen yaz güneşi, insanlarda genel olarak kendi dış görünüşüne ve tarzına yönelik değişiklik arzusunu da tetikler. Özellikle tarz konusunda sıkıntısı olan, neyi neyle giyeceğini bilemeyen tüketiciler için kombin videoları ve kombin fotoğrafları etkileyici olacaktır. Yeni şeyler denemeye açık olduğumuz yaz aylarında, paylaşacağınız kombinler her zamankinden daha dikkat çekici olabilir.

 

Yaz ayları tamirat işleri için tam zamanı

Tamirat, onarım işleri de genellikle yaz aylarına bırakılır. Eğer bu alanda hizmet veriyorsanız, yaza özel kampanyalar planlayarak sosyal medya üzerinden cüzi maliyetlerle reklam vererek müşteri çekebilirsiniz. Bu noktada da kısa video ve fotoğraf görselleri, neyin nasıl yapıldığın anlatan paylaşımlar etkileyici olacaktır.

 

Tatil konseptini ihmal etmeyin

Yaz ayları aynı zamanda da tatil aylarıdır. Fakat tatil kavramı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Ege sahillerinde yüzmek de tatil olabilir, evde hobi malzemeleriyle vakit geçirmek de kitap okumak da makrome örmek de ailecek yapılabilecek herhangi bir etkinlik de… Sizin hizmet ve satışınız ne üzerine ise, onu tatil kelimesiyle yan yana getirerek ön plana çıkarabilirsiniz. Mutlaka okunması gereken tatil kitapları’ gibi…

Yaz mevsiminde satış zordur ama bu tüyolarla kolaylaşır