KİŞİSEL BLOG

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

 

Son dönemin en popüler satış pazarlama yöntemleri sosyal medya üzerinden gerçekleşiyor, sosyal medyada takipçinizin fazla olmasını mı istiyorsunuz ama bir türlü başaramıyor musunuz? O zaman artış için bazı tüyoları gözden kaçırıyorsunuz demektir, işte size sosyal medyada takipçi arttırmayla ilgili bazı püf noktaları…

 

Lenovo dizüstü bilgisayarlarda kullanıcıları UEFI kötü amaçlı yazılım yükleme riskine maruz bırakan güvenlik açığı tespit edildi. Bu güvenlik açıklarından yararlanan saldırganlar LoJax ve ESPecter gibi UEFI kötü amaçlı yazılımlarını dağıtıyor ve başarıyla yürütüyor.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Fidye yazılımı dünyanın dört bir yanındaki şirketleri hedef alıyor, bilgisayarlarınızdaki dosyaları şifreliyor ve verilerinizi erişime kapatıyor. Eskiden bu saldırıyı geriye döndürmenin tek yolu siber suçlulara fidye ödemekti. Şimdi fidye yazılımları analiz edildi ve dosyalarınızı kurtarmak için ücretsiz bir araç geliştirildi.

Fidye yazılımda artık fidye ödemenize gerek kalmadı

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım
İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Geçtiğimiz günlerde Trendyol’da mağaza nasıl açılır neler gerekir diye bir blog yazmıştım, sizlerden e-ticaretle ilgili çok fazla soru gelmişti . Şimdi de e ticarette markanızı nasıl ileri taşırsınız, e ticaretteki büyümeyi nasıl sağlarsınız bu konuyla ilgili bilgiler paylaşmak istedim.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Depolama donanımları kuruluşların hızla değişen iş ortamında başarılı olmaları için kritik önem taşıyor, CIO’ları yakından ilgilendiren depolama yenilemesi için kritik tüyoları sizlerle paylaşmak istiyorum.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Telefonlarımız 7 gün 24 saat elimizde, çantamızda, cebimizde… Ne kadar verimli kullandığımız tartışılır birçok kişi konuşmak, mesajlaşmak ve sosyal medyaları için kullanıyor. Peki, hayat kurtaran uygulamalardan haberdar mıyız? Ülkemizin göz ardı edilemez bir gerçeği var, kadına şiddet...

E – ticarette markamı nasıl büyütürüm?