KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

Yu-Gi-Oh koleksiyon kart oyunu dünya 25 milyardan fazla kart satışıyla dünyanın 1 numaralı koleksiyon kart oyunu.  Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla Yu-Gi-Oh! KOLEKSYİON KART OYUNU (TCG) için yayınlanan yeni booster set Legendary Duelists: Duels From the Deep'in Avrupa ve Okyanusya'da çıktığını duyurdu.

 

Legendary Duelists: Duels From the Deep, Yu-Gi-Oh!, Yu-Gi-Oh! ZEXAL ve Yu-Gi-Oh! VRAINS animasyon serilerindeki Düellocular tarafından kullanılan ve 3 farklı SU canavarı stratejisini temel alan yepyeni kartlar içeriyor. Ünlü balıkçı ve Düellocu Mako Tsunami’nin stratejilerine dayalı yeni kartlar, Shark'ın ikinci kişiliği ve Yedi Baria İmparatoru'nun lideri Nash ve Skye Zaizen (Blue Maiden olarak) bu sette yerlerini alıyorlar.

Mako Tsunami'nin Fortress Whale’i yeni versiyonuyla, rakibinizin canavarına saldırmadan önce onu devirmek için geliyor! Efektleri aktif olarak 101'den 107'ye kadar "C Numaralı" canavarları Çağırabilen güçlü bir Rank-Up kombinasyonu oluşturmanıza izin veren yeni WATER Xyz Canavarları alın! Ayrıca Blue Maiden'ın Marincess stratejisi için rakibinizi alaşağı edecek yeni bir kart dalgası da sizleri bekliyor. Legendary Duelists: Duels From the Deep, ikonik bir SU canavarının bulunması zor Ghost Rare versiyonunu da içerecek.

 

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) NEDİR?

Oyuncuları, İnşa (Structure) Desteleri ve Destek (Booster) Paketlerinden oluşturdukları bireysel kart desteleriyle bir strateji oyununda karşı karşıya getirir. İki oyuncu güçlü canavarlar, büyüler ve şaşırtıcı tuzakları temsil eden kartlarla bir Düelloda kapışırlar. İyi hazırlanmış Destelere, güçlü yaratıklara, sağlam bir stratejiye ve bir tutam da şansa sahip olan Düellocular Yu-Gi-Oh! TCG’nin şampiyonlarıdır. Konami Digital Entertainment, B.V. Avrupa ve Okyanusya’da Yu-Gi-Oh! TCG’nin yegâne imtiyaz sahibidir.

Bu oyunun kartları 25 milyardan fazla satıldı