KİŞİSEL BLOG

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

 

Yüzyıllık konukseverlik mirasını çağdaş bir hizmet anlayışı ile bütünleştiren The Grand Tarabya Oteli, pandemi sonrası kapılarını yeniden açmasıyla birlikte mutfak ekibini de sektörün öncü isimleriyle güçlendiriyor. 

 

Dijital mecraların kullanımının artmasıyla birlikte giderek büyüyen dijital pazarlama sektöründe pandeminin izleri tamamen silindi. 2022 yılının ilk 6 ayından edindiğimiz izlenime göre bu yıl da sektörün 2-2,5 kat büyüyeceği öngörülüyor. 2022 yılının ilk yarısında reklam verenlerin ağırlıklı olarak Tiktok ve İnstagram Reels gibi kanallara ilginin arttığını gözlemleniyor.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Sağlık kurumları siber saldırganların öncelikle hedeflediği alanların başında geliyor. Bu kurumların sahip olduğu hassas verilere erişmek ve onlara fidye tehdidinde bulunmak için saldırıyorlar. Sağlık kuruluşlarının hasta verilerini doğru şekilde koruması için 8 öneriyi aşağıya bırakıyorum.

 

Sağlık kurumları siber saldırılardan nasıl korunmalı? 

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım
İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Fidye yazılım ve siber saldırılarla ilgili daha önce birkaç kez blog yazmıştım, küresel bir sigorta şirketinin yayınladığı rapora göre bu oran geçtiğimiz yıla göre oldukça artmış ve bir kuruluş yaşadıkları güvenlik ihlalleri sebebiyle iflasın eşiğine gelmiş. Benim başıma gelmez demeyin, siber saldırı küçük, büyük, bireysel, kurumsal her türlü kuruluşun başına gelebilir…  

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

İstanbul’un en büyük konaklama ve konferans oteli olan Hilton İstanbul Bomonti’nin yeni Genel Müdürlüğüne tecrübeli bir isim getirildi.  
Otelcilik sektörü ve Hilton grubundaki 28 yıllık bilgi birikimi ve deneyimine sahip Rainer Gieringer otelin yeni Genel Müdürü oldu. 

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

TÜROFED 7. Olağan Genel Kurulu JW Marriott Ankara’da gerçekleştirildi. Genel Kurul’un açılış törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati de katıldı.

Siber saldırılar iflas ettiriyor