KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

Oyun tutkunlarına harika bir haberim var biraz geç kaldım haber vermek için ama hala vaktimiz var. Dün oyun tutkunları için İstanbul'da bir fuar başladı zaten adını mutlaka duymuşsunuzdur. PUBG finali 500 bin TL ödülün sahibi belli olacak, Aleyna Tilki konseriyle gençler coşacak, turnuvalar, çekilişler, youtuberlar, influencerlar, tiktokerlar teknolojinin  dibine kadar yaşayacağınız bir alan... 

 

Gamex... 19-22 Mayıs tarihleri arasında ziyaret edebileceksiniz ve inanılmaz süprizlerle karşı karşıyasınız... 

 

Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX, 19 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. Cosplay yarışmasının ve turnuvalarının gerçekleşeceği GameX’te ziyaretçiler hem büyük ödül için yarışacak hem de birbirinden renkli görüntülere tanık olacak.
 

PUBG Mobile'dan 500 Bin TL ödül 
21 Mayıs Cumartesi günü PUBG Mobile standında Aleyna Tilki konserinin gerçekleşeceği GameX 2022’de oyun etkinliklerinin yanı sıra ödüllü turnuvalar, cosplay yarışmaları, konserler ve çok daha fazlası olacak. Ayrıca 500 bin TL ödüllü Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası PUBG Mobile Yükselen Yıldızlar’ın finali de GameX 2022’de düzenlenecek.
 

GameX 2022’nin katılımcıları arasında PUBG Mobile’ın yapımcısı dünya devi Tencent Games, GameOn ve Tivibu markalarıyla Türk Telekom, finansal çözümler sunan Papara, oyun içi satışlar yapan Oyunfor, blockchain teknolojileri geliştiren Funverse Games, Monster Energy, Arma Computer, Hawk Chair, Almila Oyuncu Odası, Hado ve daha birçok marka bulunuyor.
 
Game Factory partnerliğinde organize edilen GameX’in iş geliştirme (B2B) alanında ise Google, analitik çözümler sunan Adjust ve oyun sektöründe insan kaynağı hizmeti sağlayan Zindhu HR gibi markalar sponsor olarak yer alıyor. Ayrıca yurt dışından birçok konuşmacının katılacağı GameX iş geliştirme (B2B) alanındaki 3 günlük konferans programında; Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayıncıları Derneği (OYUNDER) de sektörün geleceğiyle ilgili bir panel düzenleyecek.


GameX 2022’de 2.Gün programında neler mi var ? 

 

Turnuvalar, çekilişler, youtuberlar, influencerlar, tiktokerlar, eğlenceli etkinlikler, birbirinden eşsiz cosplayler, farklı deneyimler kazanabileceğiniz alanlar, harika el yapımı ürünler bulabileceğiniz Geek Bazaar ve daha fazlası stantlarımızda sizler ile buluşuyor. GameX 2022 19-22 Mayıs 10:00 ile 18:00 saatleri arasında devam ediyor. 
GameX 2022 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, siz değerli oyun severleri 19-22 Mayıs tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan, Türkiye'nin şimdiye kadar gördüğü en büyük oyun buluşmasına sizleri yeniden davet ediyor.

 

Fuar giriş ve fuar bilgileri 
EEMEA bölgesinin en prestijli fuarı olan GameX, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde, ziyaretçilerine dolu dolu geçirecekleri 4 günlük bir deneyim yaşatmak için hazırlanıyor.

Etkinlik, 21 Mayıs günü Aleyna Tilki konseri ve sürpriz isimlerin katılımıyla gerçekleşecek!

Fuar ziyaret saatleri:

19 Mayıs Perşembe: 10.00 - 18.00

20 Mayıs Cuma: 10.00 - 18.00

21 Mayıs Cumartesi: 10.00 - 18.00

22 Mayıs Pazar: 10.00 - 17.00

 

Nasıl giriş yapabilirim:

Fuar ziyaretçilerine SMS ile gönderilen bilet ve QR kodlar kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır.

Ziyaretçiler, akıllı telefon/tablet ekranından ya da dijital biletin kağıda basılı halinden QR kod okutularak geçiş yapabilirler. Bir kez okutulan bilet ikinci defa geçerli değildir.

Fuara giriş biletleri yalnızca tek seferlik giriş sağlar. Fuar alanından ayrılan ziyaretçilerimiz, tekrar giriş yapamayacaklardır.

 

Fuarda yaş sınırı:

7 yaş üzeri ziyaretçilerimizin giriş için bilet alması gerekmektedir.

12 yaş üzerindeki ziyaretçilerimiz, tek başlarına fuar alanına giriş yapabilirler.

12 yaş altı ziyaretçilerimizin fuar alanına giriş yapabilmeleri için, yanlarında 18 yaş ve üzerinde refakatçi olması gerekmektedir.

Etkinlik web sitesi: https://www.gamex.com.tr/

Oyun tutkunlarına fuar önerisi