KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

Geçtiğimiz günlerde e-ticaret ve online platformlarda mağaza açmayla ilgili bir yazı yazmıştım, buralarda mağaza açabilmek için öncelikli şartlardan bir tanesi de bir şirketiniz olmasıydı peki şirket açmak için neler gerekiyor, nasıl bir yol izlemelisiniz? İstanbul Üniversitesi’nin birçok online eğitimleri var bunlardan bir tanesi de Şirket Kuruluş İşlemleri Uygulama Eğitimi…

 

Şimdi aman ben ne uğraşacağım giderim bir muhasebeyle anlaşırım, bilmem kim abinin muhasebeci tanıdığı var o halleder diye düşünmeyin eğer bir işe girişiyorsanız mutlaka mutfağının her yolunu bilmelisiniz. Uygulayıp uygulamamak size kalmış ama bilerek ve bilmeden bir şeyleri yapmamanın arasında dağlar kadar fark var.

 

Peki nedir bu Şirket Kuruluş İşlemleri Uygulama Eğitimi?

Uygulama eğitiminde ülkemizde piyasa şartlarında en çok kurulan limited ve anonim şirketlerin Türk Ticaret Kanunu kapsamındaki özellikleri, taşıması gereken şartları, özellik arz eden durumları ile ticaret sicili ve tescil işlemlerinin nasıl yapıldığı ve yapılması gerektiği, şirket sözleşmelerinde dikkat edilecek hususları da içeren eğitim programıdır.

Ders Programı (Toplam 14 saat)

1- Türk Ticaret Kanunu Kapsamındaki Limited Şirket ve Anonim Şirketlerin özellikleri ve Unsurları

2- Limited ve Anonim Şirketlerin Kuruluş İşlemleri ve dikkat edilecek Hususlar

3- Ticaret Sicili ve Tescil İşlemleri

4- Şirket Kuruluş Sözleşmeleri ve üzerinde dikkat edilmesi gerekli Hususlar

Şirket Kuruluş İşlemleri Uygulama Eğitimi ücreti nedir?

290 TL + KDV ödeme seçenekleri havale /  EFT ya da kredi kartıyla ödeme yapılabiliyor.

Eğitimlere yüzde 80 katılım sağlama zorunluluğuyla sertifika veriliyor.

Şirket açmak için online eğitim