KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

Bir internet sitesi kurmak istiyorsunuz, bu işi kendim yaparım biraz bilgim var ya da hiç bilgim yok ama ben de yapabilirim diyorsanız bu makalem tam sizlere göre… Kolay internet sitesi kurulumu nasıl yapılır sizlere anlatacağım.

 

Kolay internet sitesi kurulumu yapabilmek için öncelikle bir alan adına sahip olmanız gerekiyor, alan adınız henüz yoksa öncelikle ‘Alan adı (Domain) seçerken dikkat edilmesi gerekenler’ başlıklı yazımı okumanız için linki buraya bırakıyorum.

Size uygun alan adını aldıktan sonra, ücretsiz ya da biraz daha profesyonel olsun derseniz ücretli kolay kurulum siteleri bulunuyor bu sitelerden faydalanarak sitenizin kurulumuna başlayabilirsiniz. Site kurma ya da internet sitesi hakkında çok fazla bilgiye sahip olmaya ihtiyacınız yok zaten bu kolay kurulum siteleri sizleri yönlendiriyor.
 

KOLAY SİTE KURUMLARI İÇİN ÜCRETLİ VE ÜCRETSİZ ÜYELİK 

Kolay kurulum sitesine ücretli ya da ücretsiz üyelik yaptıktan sonra sitenizin nelere ihtiyacı olduğuyla ilgili bir analiz yapmanız gerekiyor. Site içeriğinizde neler olmalı, SEO kurallarına uygun olan içerikleri hazırlayarak sitenizi yavaş ve emin adımlarla hazırlayabilirsiniz. SEO kurallarına uygun olması arama motorları tarafından indekslenmesi ve anahtar kelimelerle aramalarda daha üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olacaktır. Kimse arama motorlarının çıkardığı 3. ve 4. sayfalara bakmaz yaptıkları aramalarda genelde 1. sayfada aradıkları sorunun cevabını alır. Bu yüzden ilk sayfalarda yer almanız çok önemlidir.  

Ben ve ekibim içerik üretme konusunda hizmet veriyoruz, SEO kurallarına uygun ve özgün içeriklere sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçerek bu konuda destek alabilirsiniz.


SİTENİZDEKİ HATALAR POTANSİYEL MÜŞTERİYİ KAYBETTİRİR 

Alan adımızı aldık, site şablonumuzu seçtik, içeriklerini düzenledik ve yavaş yavaş şekillenmeye başlayan sitemiz artık yayınlanmaya hazır. Kolay kurulum sitelerinde ön izleme seçeneği bulunmaktadır, sitenizi yayına almadan önce mutlaka ön izleme yaparak eksiklerinizi ve yanlışlarınızı kontrol etmelisiniz. Tüm kontrolleri sağladıktan sonra siteniz yayınlanmak için hazır. Artık ziyaretçilerinizin gelmesini ve sitenizdeki içerikleri okumasını bekleyebilirsiniz. Unutmayın ki, doğru tasarlanmış bir site sizi daha güvenilir kılacaktır, sitenizi doğru tasarlanmanız renkler, yazılar, fotoğraflar, iletişim bilgileriniz hepsinin doğru ve uyumlu olması gerekiyor. Eğer sitenizde eksikler, yanlışlar ve uyumsuzluklar varsa sitenizin güvenilirliği azalacak ve potansiyel müşterilerinizi kaybedeceksiniz. Eğer işin içinden çıkamıyorsanız bizler hizmetlerimizle her zaman size destek olmaya hazırız.

 

Umarım faydalı olmuştur, her türlü soru ve görüşünüz için bana maille ulaşabilirsiniz. Anlık hitiniz yüksek, keyfiniz bol olsun.

Sevgiler

Kolay internet sitesi kurulumu nasıl yapılır?