KİŞİSEL BLOG

Dünyanın saygın ödül platformlarından birisi olan International GM Awards (Uluslararası Genel Müdür Ödülleri), Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Mehmet Ferman Doğan’ı ödüle layık gördü. Ulusal ve uluslararası alanda başarılarını çeşitli ödüllerle tescilleyen Mehmet Ferman Doğan International GM Awards tarafından 2022 yılının “En İyi Yükseliş Gösteren Genel Müdürü” seçildi. 

 

Turizm sektöründe dünya çapında Genel Müdürlere yönelik olarak düzenlenen en prestijli ödül platformlarından biri olan International GM Awards bu sene Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Mehmet Ferman Doğan’ı ödüle layık gördü. Doğan’ı Türkiye’de ‘En İyi Yükseliş Gösteren Genel Müdür’ olarak ödüllendiren International GM Awards 6 kıtada, 70’in üzerinde ülkede, binin üzerinde Genel Müdürü değerlendirmeye katıyor. Ödüller, dünyanın dört bir yanında otelcilik sektöründeki en etkili ve fark yaratan genel müdürleri belirliyor. Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir ödül platformu olan International GM Awards Mehmet Ferman Doğan’ı küresel seyahat ve turizm endüstrisindeki mükemmel hizmetlerin mükemmel bir temsilcisi olarak tanımlıyor.

Ödülle ilgili olarak görüşlerini dile getiren Mehmet Ferman Doğan ‘Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’daki yetenekli ve mesleğine sevgiyle bağlı bir ekiple birlikte misafirlerimize, en yeniyi ve özeli sunmak hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz ilkleri hayata geçirmek ve yepyeni deneyimler sunmak, misafirlerimizin hafızalarında anılarında özel bir yer edinmek. Bu da ancak muhteşem bir ekiple mümkün, ben de deneyimimle katkı sunmak için çalışıyorum. Bu çabalarımızı ödüllendiren her platform bizim için çok değerli. Türk turizmi ve sektör adına bu ödülü almaktan mutluluk duyuyorum’ dedi.
Lüks otelcilikteki emsalsiz hizmet anlayışı, detaylara gösterdiği önem ve çalışanlarına verdiği değer ile dikkat çeken Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, yaz sezonu boyunca gördüğü yoğun talep nedeniyle Mehmet Ferman Doğan liderliğinde sonbahar ve kış aylarında da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Mehmet Ferman Doğan'a uluslararası ödül