KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

Trendyol’da mağaza açma ile ilgili yazdığım yazıdan sonra çok kişiden destek talebi gelmişti. E ticarete ne kadar önem verdiğinizi biliyorum bu yüzden alışverişte haziran ayı trendlerini sizlerle paylaşmak istedim. Yaz aylarında satışlarda zorlandığınızı biliyorum, elimden geldiğince satış konusunda sizlere destek olmaya çalışıyorum. Yaz sezonu devam ediyor bu fırsatı kaçırmayıp ürünlerinizi bu yönde düzenleyebilirsiniz, önümüzde haziran ayı öncesinde de planınızı şimdiden yaparak satış konusunda daha tedarikli olabilirsiniz. Hadi gelin haziran satışlarına bakalım …

 

Plaj giyim ürünlerinin starı ‘mayo’

Plaj giyimi ve mayo kategorisinde binlerce farklı ürün ve yüzlerce markayı bir arada sunan Trendyol, tatil öncesi plaj giyim alışverişi yapmak isteyenlere çok sayıda alternatif sundu. Plaj giyim ürünlerinde bu sene en çok mayo tercih edildi.

 

Sandalet ve terlikler

Tatilde ayaklarını serin ve rahat tutmayı hayal edenlerin yanı sıra şık kombinlerini sandalet ve terliklerle tamamlamak isteyenler yüzlerce renk ve model seçeneği ile hem rahat hem de şık bir görünüm yaratan sandalet ve terlikleri tercih etti.

 

En vazgeçilmez aksesuar güneş gözlüğü

Tarzı tamamlamasının yanı sıra güneşin zararlı ışınlarını da engelleyen ve yaz aylarında çoğu kişinin yanından ayırmadığı güneş gözlükleri hem yetişkinler hem de çocuklar için en çok tercih edilen aksesuar oldu. Deniz ve havuz stilinin tamamlayıcısı parçalardan olan plaj şapkaları da tatil alışverişlerinin öncelikli ürünleri arasında yer aldı.

 

Eğlenceyi ikiye katlayan deniz ve havuz ürünleri

Deniz ve havuz tutkunları, yaz tatillerinin vazgeçilmez eğlence aracı olan şişme ürünleri tercih etti. Yaz eğlencelerini ikiye katlayan, rengarenk tasarımlı şişme oyun havuzları, kaydıraklar, çeşitli boyutlarda şişme yataklar, havuz oyuncakları ve daha fazlasının yer aldığı Trendyol’da deniz ve havuz ürünleri Haziran ayında en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldı.  Ayrıca hobi ve su sporları malzemeleri, denizde eğlenmek amacıyla kullanılan maske, şnorkel ve gözlük gibi ürünler de en çok satılanlar arasına girdi.

 

Güneşten korunmak öncelik

Yazın denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarırken cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak isteyenler, yüzlerce marka ve farklı faktörde koruyucular arasından kendi cilt tipine uygun güneş kremi ve losyonları satın aldı. Daha kısa sürede bronzlaşmak isteyenlerin sıklıkla kullandığı bronzlaştırıcı krem ve losyon ürünleri de ilgi gördü.

Haziran ayı onlineda en çok ne satıldı?