KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

Gelecek dünyanın daha iyi tasarlanmasına destek olmak adına girişimci, yaratıcı, tasarım projelerine destek ödülü kapsamında toplam 100.000 Euro hibe veriliyor.

 

iF (International Forum Design GmbH) Almanya - Hannover  merkezli uluslararası tasarım yarışması , gelecek dünyanın daha iyi tasarlanmasına destek olmak adına girişimci, yaratıcı, tasarım projelerine ‘iF SOCIAL IMPACT PRIZE’ destek ödülü kapsamında toplam 100,000 Euro hibe veriyor.

iF (International Forum Design GmbH) Almanya - Hannover  merkezli uluslararası tasarım yarışması, iF SOCIAL IMPACT PRIZE, toplumumuzu geliştirmeye katkıda bulunan projeleri destekliyor. “iF Social Impact  Prize” için hazırlanan başvuru kategorilerin hepsi UN tarafından hazırlanmış dünyayı değiştiren, sürdürülebilir kalkınma hedeflerindeki 17 farklı kategorinden sadece tasarım ile ilgili olan konular belirlenerek seçildi. Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden bir veya daha fazlasını gerçekleştiren projeleriniz ile ücretsiz katılabilirsiniz.

“iF Social Impact Prize” ödülüne kimler başvuru yapabilir: Şirketler, tasarım stüdyoları, STK'lar, vakıflar, kamu ve diğer kuruluşların başvuruları değerlendirilecektir. Bireysel ve öğrenci projeleri değerlendirmeye alınmıyor.

iF Design web sitesinde daha fazla uluslararası görünürlük ve ödül kazanma şansı için projeniz ile 9 Kasım 2022 tarihine kadar ücretsiz ve online olarak www.ifdesign.com web sitesinden  başvuru yapabilirsiniz.

100.000 Euro hibeyi kim istemez ki?