KİŞİSEL BLOG

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

 

FB token Türkiye'nin en büyük üç spor kulübünden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü'nün taraftarlarına fayda sağlamak için tasarlandı. FB token sahipleri için taraftar avantajları arasında kulübün kararlarında söz sahibi olmak, kulübün geleceğini etkileyecek anketlere katılmak ve stadyum turlarına erişim gibi ayrıcalıklar yer alıyor.

 

Dijital mecraların kullanımının artmasıyla birlikte giderek büyüyen dijital pazarlama sektöründe pandeminin izleri tamamen silindi. 2022 yılının ilk 6 ayından edindiğimiz izlenime göre bu yıl da sektörün 2-2,5 kat büyüyeceği öngörülüyor. 2022 yılının ilk yarısında reklam verenlerin ağırlıklı olarak Tiktok ve İnstagram Reels gibi kanallara ilginin arttığını gözlemleniyor.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Sağlık kurumları siber saldırganların öncelikle hedeflediği alanların başında geliyor. Bu kurumların sahip olduğu hassas verilere erişmek ve onlara fidye tehdidinde bulunmak için saldırıyorlar. Sağlık kuruluşlarının hasta verilerini doğru şekilde koruması için 8 öneriyi aşağıya bırakıyorum.

 

Sağlık kurumları siber saldırılardan nasıl korunmalı? 

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım
İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Fidye yazılım ve siber saldırılarla ilgili daha önce birkaç kez blog yazmıştım, küresel bir sigorta şirketinin yayınladığı rapora göre bu oran geçtiğimiz yıla göre oldukça artmış ve bir kuruluş yaşadıkları güvenlik ihlalleri sebebiyle iflasın eşiğine gelmiş. Benim başıma gelmez demeyin, siber saldırı küçük, büyük, bireysel, kurumsal her türlü kuruluşun başına gelebilir…  

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

Duyanlar duymayanlara haber versin yeni dört oyunculu Yu-Gi-Oh! deneyimi yakında iOS ve Android’e geliyor.  Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yeni mobil oyunu Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL ‘in iOS ve Android sistemleri üzerinden ön kayıta açıldığını duyurdu. Kayıt yaptıran kişi sayısına göre hediye verilecek.

İnstagram hesabımı nasıl geri alırım

 

İnstagram’da etkileşimi arttırmanın yolları bir anda milyonlara ulaşabilirsiniz
İnstagram’ın bir algoritması var bunu sosyal medya kullanıcılarının birçoğu biliyor ama algoritmaya nasıl ayak uyduracağını bilmiyor. Algoritmaya ayak uydurmayan hesaplar yerinde sayıyor ve kaybolup gidiyor. Bugün sizlerle instagram algoritmasını konuşacağız. Daha fazla etkileşim elde etmenin ipuçları… 

Siber saldırılar iflas ettiriyor