KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

İyi pr, kaliteli hizmet, doğru reklam kampanyalarıyla dünya çapında bir milyon adet akıllı monitör satışı yapmanın imkansız olmadığını gösteren marka Samsung. Markanın yaptığı 11 farklı Premium akıllı monitör serisinin dünyadaki toplam satış rakamı bir milyonu aşmış…

 

İlk kez 2020’nin kasım ayında piyasaya sürdüğü akıllı monitör serisi Smart Hub desteği sayesinde pc ya da herhangi bir harici cihaza bağlamaya gerek kalmadan kullanılıyor. Çok yönlü yeni M8 akıllı monitör, Samsung'un ikonik ince tasarımına dört çarpıcı renk seçeneğiyle eşlik ediyor. M8 Akıllı Monitör, şık tasarımı sayesinde her ortama uyum sağlayarak, kullanıcıların birbirinden farklı olabilen beklentilerini karşılamayı başarıyor.

 

Tüketici Teknolojileri Derneği (CTA) akıllı monitör serisini CES 2022’de ödüllendirdi

 

M8'in mıknatıslı ve takılıp çıkarılabilir ‘SlimFit’ kamerası, video konferans uygulaması ve diğer yenilikçi görüntüleme teknolojileri, evden çalışma ve evde eğitim gibi yeni yaşam tarzlarının yaygınlaştığı bir dönemde M8'in yakaladığı popülaritenin başlıca nedenleri arasında yer alıyor. M8 akıllı monitörün sunduğu çeşitli ekran teknolojileri ise, Tüketici Teknolojileri Derneği (CTA) tarafından gerçekleştirilen CES 2022 İnovasyon Ödülleri’nde ödüle layık görüldü.

Akıllı monitör serisi bir milyon sattı