KİŞİSEL BLOG

Kadınların izinsiz fotoğraf çekimi

Günümüz teknolojisi her gün gelişiyor, pandemi ve uzaktan çalışmaların evlerde daha fazla vakit geçirilmesi teknolojik olarak bizlerin de önceliklerini değiştirdi. Bizler yenilenen teknolojiye ayak uydurmak için gündemi sürekli takip etmek zorundayız, hem maddi hem de manevi olarak bu süreçleri takip etmek bazen herkesi yoruyor. Ben teknolojik aletlerde insan hayatını kolaylaştıran, insan sağlığını önemseyen, geri dönüşüme hassasiyet gösteren, kaliteli ve sağlam, dış görünüş olarak şık olan her türlü ürünü ilgiyle araştırıyorum.

 

Küresel salgın bize sağlık ve zindelikten daha önemli bir şey olmadığını gösterdi. McKinsey tarafından gerçekleştirilen bir ankette, katılımcıların yüzde 79'u sağlıklı yaşamın önemli olduğuna inandıklarını, yüzde 42'si ise bunu en önemli öncelik olarak gördüklerini söyledi. Bu öncelikleri göz önüne alan LG daha temiz iç mekan havası için yeni LG PuriCare AeroTower ve bahçesiz bile taze, besleyici yeşillikler yetiştirmeyi sağlayan LG tiiun’un da aralarında bulunduğu sağlık ve beslenmeyi iyileştirmeyi amaçlayan ürünleriyle favori hale geliyor.

 

ODA DEKORASYONUNUZUN GÖZ BEBEĞİ TVLER

Evde daha fazla zaman geçirilen bu dönemde, tüketiciler kişisel alanlarını kullanmada daha yaratıcı hale geliyorlar. Günümüzün ev merkezli yaşam tarzı için geliştirilen LG Objet TV ve LG StanbyME, günlük yaşamı daha keyifli hale getiren farklılaştırılmış tasarımlara sahip. LG'nin en yeni TV'leri her odada güzel görünüyor ve herhangi bir iç mekana sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor. Artık herkes bir sinema salonunu veya spor salonunu ziyaret etmek zorunda kalmadan bir filmle rahatlayabiliyor veya hızlı bir YouTube antrenmanına katılabiliyor.

 

 DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ DIŞ KASA, MÜTEVAZI GÜÇ TÜKETİMİ

Sürdürülebilir Gelecek: Tüketiciler şirketleri işlerini daha sorumlu bir şekilde yürütmeye zorladıkça, işletmelerin dünyamıza öncelik veren ürün ve hizmet sunma çabası artıyor. LG, tam da bunu yapan teknolojiler geliştirmek için Ar-Ge bilgi birikiminden yararlanıyor. LG'nin WashTower, InstaView™ Door-in-Door buzdolabı ve Therma™ V havadan suya ısı pompası gibi en yeni beyaz eşya ve iklimlendirme çözümleri, çevresel etkiyi azaltmak için minimum enerji israfı sağlıyor. Ayrıca, çevre göz önünde bulundurularak tasarlanan 2022 LG Soundbar serisi, tüm ürün yaşam döngüsü boyunca daha düşük bir karbon ayak izine sahip, yüzde 100 kağıt ambalaj ve dış kasası için geri dönüştürülmüş plastik reçine kullanılıyor. Ayrıca nispeten mütevazı güç tüketimi ile kullanım sırasında enerji tasarrufu sağlıyor.

 

2022’de tercih edilen teknoloji